Kontakt

Alla har något att berätta. Vi hittar din unika historia och kommunicerar den på ett sätt som får människor att stanna upp. Vi skapar strategier, idéer och användarupplevelser som bygger långsiktig affärsnytta och djupare relationer. Vill du veta vad vi har gjort för våra kunder? Kolla nedan! Är du nyfiken på vad vi kan göra för dig – hör av dig!

Våra projektledare
Anna Rundqwist, Linköping
+46 (0)709-77 21 12 | anna.rundqwist@consid.se
*
Carin Frid, Göteborg
  +46(0)706-24 29 25 | carin.frid@consid.se
*
Cecilia Wiklund, Borås
+46 (0)730-29 94 47 | cecilia.wiklund@consid.se
*
Helena Norberg, Norrköping
+ 46 (0)70 174 80 13 | helena.norberg@consid.se
*
Karin Götestrand, Linköping
 +46(0)709-77 88 84 | karin.gotestrand@consid.se
*
Linda Andrén, Borås
+46 (0)730-299 405 | linda.andren@consid.se

Linda Björnander, Borås
 +46 (0)760-100 674 | linda.bjornander@consid.se
*
Magnus Arvidsson, Borås
 +46(0)70-54 81 321 | magnus.arvidsson@consid.se
*
Sigrid Lindström, Linköping
 +46(0)760-46 20 76 | sigrid.lindstrom@consid.se
*
Sofie Elfsberg, Borås
+46 (0)739-422 156 | sofie.elfsberg@consid.se
*
Stefan Wiklund, Borås
+46 (0)73-02 99 445 | stefan.wiklund@consid.se
*
Tobias Davidov, Borås
+46 (0)704-799 020 | tobias.davidov@consid.se
*
Veronica Sandolf Eksmo, Norrköping
 +46(0)730-71 86 29 | veronica.eksmo@consid.se
​​​​​​​
Back to Top